WIRÓWKA LABORATORYJNA NEUATION iFuge D06

zestaw REDUKCJI  w komplecie

sterowanie OBROTAMI oraz z poziomu RCF

silnik INDUKCYJNY

waga zaledwie 4 kg

 

    Neuation iFuge D06 to w pełni cyfrowa wirówka wyposażona w najbardziej zaawansowane funkcje dostępne w małych wirówkach nablatowych a zarazem najlżejsza w swojej klasie - zaledwie 4 kg. Jej niską wagę docenią osoby które często transportują wirówkę pomiędzy gabinetami.

    iFuge D06 łączy w sobie zalety mini wirówki jak i wirówki kompaktowej za sprawą zawartych w zestawi redukcji. Dzięki nim bez żadnych przeszkód odwirujemy każdą probówkę z przedziału od 2ml do 15ml. Od tego momentu nie musisz posiadać dwóch osobnych urządzeń !

    Wirówka iFuge D06 została wyposażona w indukcyjny silnik oraz sterowanie mikroprocesorowe. Jej maksymalne płynnie regulowane obroty wynoszą aż 6500 obrotów na minutę ! Maksymalna względna siła odśrodkowa RCF wynosi 3684g.

    Jak przystało na sprzęt nowej generacji iFuge D06 posiada wbudowany alarm braku wyważenia oraz sterowanie zarówno z poziomu prędkości wirowania jaki względnej siły odśrodkowej RCF.

    Pokrywa wirówki D06 posiada elektromagnetyczną blokadę pokrywy, która zwalniana jest automatycznie po zakończeniu wirowania.

 
 
 

DANE TECHNICZNE:

- rotor stałokątowy 6 x 10 / 15 ml
- silnik indukcyjny (bezszczotkowy)
- maksymalne obroty / RCF -  6500 obr/min / 3684 g
- płynne ustawienie prędkości od 500 do 6500 rpm
- ustawienie czasu od 1 do 30 minut oraz tryb pracy ciągłej
- cpoziom głośności > 60 dB
- wbudowana detekcja braku wyważenia
- wymiary 260 x 244 x 205 mm
- waga 4 kg
- posiada w zestawie adaptery dla probówek 5,7 ml oraz 1,5 /       2 ml, które dają mozliwość wirowania większości dostępnych   probówek

ZASTOSOWANIE

W WETERYNARII

DO OSOCZA PRP

W BIOCHEMII

W LABORATORIUM

DO BADAŃ KLINICZNYCH