EQLAB - profesjonalne wirówki do osocza PRP, KRWI, MOCZU, DNA oraz innych BADAŃ.

 
 

Profesjonalny polski SERWIS

 

Niezawodność, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

 

GWARANCJA 24 miesiące

 

Gwarancja ciągłości pracy dzięki EQLAB NEXT DAY SERVICE

 

EQLAB – PROFESJONALNE WIRÓWKI LABORATORYJNE

Milo jest nam powitać Państwa na naszej stronie. Nasza firma zajmuje się dystrybucją profesjonalnych medycznych wirówek laboratoryjnych. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania idąca w parze z przystępnymi dla naszych klientów cenami. Wszystkie oferowana przez nas wirówki laboratoryjne są certyfikowane oraz posiadają status urządzeń medycznych. W kręgu naszych odbiorców znajdują się laboratoria medyczne oraz przemysłowe, jak również gabinety stomatologiczne, gabinety chirurgii plastycznej, gabinety medycyny estetycznej oraz kliniki weterynaryjne. Od niedawna nasza firma rozpoczeła wspołpracę z Europejskim Centrum Lekarzy Medycyny Estetycznej ECLEST. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają 24 miesiące gwarancji, która realizowana jest na terenie kraju. Naszym klientom gwarantujemy również pełny zakres serwisu pogwarancyjnego. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów EQLAB oferuje sprzęt zastępczy na wypadek konieczności interwencji serwisu. Nasza oferta zawiera zarówno proste wirówki laboratoryjne ze skokową regulacją obrotów jaki i nowoczesne mikroprocesorowe wirówki wyposażone w silniki indukcyjne, jak i mini wirówki. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ WIRÓWKĘ LABORATORYJNĄ WŁAŚNIE U NAS

Co odróżnia naszą firmę od pozostałych i dlaczego warto zaufać własnie nam ? To proste - nasza firma jako jedna z nielicznych zajmuje się wyłącznie wirówkami laboratoryjnymi. Nasze ukierunkowanie stale powiększa naszą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie doradcze oraz techniczne. Firma EQLAB posiada własny wewnętrzny serwis świadczący naszym klientom usługi gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Dlatego właśnie wirówki laboratoryjne od EQLAB to najlepszy wybór !

 

EQLAB NEXT DAY SERVICE

Dzięki tej usłudze nasi klienci otrzymują gwarancję ciągłości pracy na zakupionym w naszej firmie sprzęcie. W praktyce oznacza to że w przypadku konieczności interwencji naszego serwisu gwarancyjnego otrzymają Panstwo sprzęt zastępczy na czas jego trwania. Każda zakupiona w naszej firmie wirówka laboratoryjna objęta jest tymże programem oraz posiada 24 miesiące gwarancji.